DESKOVKY ONLINE

Vždy se jedná o free herní servery kde se za hraní nic neplatí a o hry hráče proti jinému hráči. Zde uvedené stránky a hry na nich nejsou vybavené žádnou formou AI.

Frodovy deskové hry http://deskovehry.blogspot.cz Český blog a forum s novinkami a články o deskovkách.

http://www.ironhelmet.com Diplomacie převedená do kosmického prostředí s přidaným lehkým výzkumem.
http://www.vassalengine.org Obrovské množství skvělých deskovek i hodně složitých. (Studená válka, Axis and Allies, …) Vyžaduje stažení herního klienta do počítače.
http://www.yucata.de/en Jednoduché přihlašování a funkčnost bez problémů, několik desítek klasických deskových her spíš starší provenience hratelných přímo v prohlížeči.
http://www.brettspielwelt.de/Spiele/?nation=en Vetší množství slušných deskovek, poněkud zmatenější rozhraní a nutnost stáhnout si k hraní do počítače program k hraní.
http://civ.rol-play.com Civilizace online (deskovka).
http://games.asobrain.com Několik jednodušších deskovek ve stylu Osadníků z Katanu.
http://cs.boardgamearena.com/#!gamelist Opět několik desítek i složitějších a dost zajímavých deskovek. (Dobyvatelé vesmíru, Caylus, Saboteři…
http://www.keldon.net/rftg Race of the galaxy = Dobyvatelé vesmíru. Lze zde hrát i proti AI.
http://www.playdiplomacy.com Klasická diplomacie hraná přes web. Na stránkách jsou i různé modifikace.
Memoir 44 Hry společnosti Days of wonder. Konkretně Memoir 44. Strategie z druhé světové války. Pozor je sice zdarma ale přikupují se za peníze rúzné další scénáře.
http://www.boardspace.net Pouze logické hry.
http://brainking.com/cz Logické hry typu šachy či go a klasické karetní hry stylu poker.
http://play-agricola.com Velké množství nejrůznějších verzí Agricoly
http://www.battlegroundsgames.com Velké množství zajímavých her ale POZOR, volně hratelné jsou jen ukázky, jinak je to placené.
http://www.gametableonline.com Zajímavé deskovky onlíne, Například Axis and Allies a asi 30 dalších.
http://www.iggamecenter.com Různé logické hry, šachy, hnefatafl … zde je výhodou že je uzpůsobené k hraní přes google nebo facebook, tedy značně pohodlně.
Dominion Dominion online.
http://www.gokgs.com GO online
http://www.lackeyccg.com Program pro hraní sběratelských karetních her. Musí se instalovat a navíc k dnešku tj 4.9.2013 je teprve ve vývoji, netuším kolik her lze hrát.
Neuroshima Neuroshima online, Musí se instalovat klient a stránka je v polštině.
http://www.sfbonline.com Starfleet battle online, musí se instalovat klient.
http://www.stratego.com Stratego online.
http://www.tantrix.com Tantrix online
http://www.tropiceuro.com Puertorico online
http://www.wargameroom.com Několik složitějších deskových her, např twilight strugle a jeho variantu se sametovou revolucí v Československu.
http://www.zuntzu.com Mnoho zajímavých deskových her komplikovaných i jednoduchých, je ale nutné instalovat herní klient.
http://ciudadelas.net/content Citadela a Dominion online
http://www.majorcommand.com Risk online
http://atwar-game.com/home Další risk online
http://www.youplay.it Několik málo zajímavých her. (Cartagena, Blue Max)
A jako bonus i krátký seznam českých serverů k hraní RPG (Dračáku) Online přes forum.

http://www.andor.cz Asi nejživější český server, kde se hraje směska všeho možného s různými pravidly i zcela bez pravidel jen rp.(Dračák, gurps, werewolf, shadowrun…, scifi, fantasy, horor…, družinovky i strategie . Pozor mezi uživateli je ve velké oblibě zakládání vzájemně se podporujících multi-účtů.
http://www.immortalfighters.net Server na hraní klasického dračího doupěte online, asi jeden z mála kde se hry dohrávají i do konce?
http://www.abarin.cz Opět se zde hraje vše možné, nicméně server trpí nedostatkem hráčů ale má celkem přátelskou atmosféru.
http://www.aragorn.cz I zde se hraje směs všech možných žánrů. Aragorn má v průměru jednodušší hry spíše pro hráče nižší věkové kategorie. Ale výjimky se najdou. 🙂
http://www.darkage.cz Údajně prý kvalitnější pj, nevím netestoval jsem.
http://www.torch3.com Mrtvé
http://www.dragon-riders.eu Specializovaná fantasy RPG hra přes forum inspirovaná cyklem Odkaz Dračích jezdců Christophera Paoliniho.
Líbí se mi:
Sdílej: