9 Led 2012

Črta

Vložil/a: admin | V kategorii: Úvahy a zamyšlení |
avatar

Autor: David Wagner

Článek nedělá na nic reklamu, ani na MOL, ani na CoM, ani třeba na mě. Mluví trochu složitě, ale mluví o obecných principech v komunitě. Doufám, že vás nějak nevyruší když vám ho doporučím, snad neuškodí.

http://www.larp.cz/cs/clanek/2985/crta-k-larpove-komunite-ii

KDyž to někdo smaže, tak se nějak neurazím.


DISKUSE:
Ivo Bonhart Nepeřil:
Mazat nebudu, jsem bytostný klaďák (i když si vzpomínám, že se nejprve klade dotaz). O:-)
Článek mi do značné míry připomíná moji bakalářskou práci – 30 stran pseudoodborného (čti nesrozumitelného) textu naprosto o ničem, který se neustále v různých variacích opakuje, i retardovaný mýval by myšlenku celého díla dovedl vložit do tří vět a hlavně jsou to strašné bludy. Po stránce formální však práce splňuje zadání, což je teda hodnotící fakt. 😀 Naštěstí, pro mnoho lidí a pro mě už vůbec, obojí (jak autorovo dílo, tak moje nakalářka) je reálně stále dobré tak leda kdyby došel hajzlpapír. O:-) A ještě že tak – rozumní lidé nevymřeli. 🙂

Jiří Rosol: Pokud tvoje bakalářská práce je nesrozumitelný text plný bludů je to dost smutné, nicméně nás to asi ani moc nezajímá. Text doktora Buchtíka je kvalitní, to že ty mu nerozumíš vypovídá cosi pouze o tobě.

Ivo Bonhart Nepeřil: JR: Ok, ty říkáš, že je kvalitní, já říkám, že je to blábol. O:-)

Ivo Olórin Michal: Teda, ne že bych byl kdovíjakej fanda larpový teorie (praxe je mi milejší), ale trocha aplikovaný sociologie ještě nikoho nezabila, Bonharte 🙂 Navíc jsem si docela jistej, že Pirosh to psal jako pro retardovanýho mývala právě proto, aby to měli šanci pochopit všelijaký mývalové, co jsou jich plný tyhlety internety.

Ivo Bonhart Nepeřil: Olórin: V tomhle máš pravdu a uznávám, že můj přístup nebyl vhodný, což jsem si teda uvědomil vlastně sotva jsem to dopsal. Respektive tedy podstat výhrad je reálná, ale měl jsem to vyjádřit civilizovanějším způsobem. Důvodem mé neadekvátní reakce byl fakt, že jsem na ten článek dneska narazil už x-krát a vždycky v dosti iritující formě. Tedy že jej tatáž skupina lidí okamžitě uchopila, napostovala kam to šlo i nešlo a započala jej používat jako bič na každého, kdo si dovolil vyjádřit svůj nesouhlas s kvalitami daného článku. Ve výsledku vznikl dosti viditelný dojem, že už samotný článek v některých místech poněkud tendenční se opět stává arbitrem ve smyslu „blbec každý, kdo nechápe a všichni víme, komu se máme smát“.

Líbí se mi:
Sdílej:

Odpovědět