23 Srp 2011

Dáda Švadlenka: Utrpení mladé elfky (LiS Fantazeenu)

Vložil/a: Jutwen | V kategorii: Povídky/Básně, Soutěže |
avatar

(vyňato z deníku sličné elfské děvy)

Hořké slzy skrápí stránky mého deníku. Však věz neznámý čtenáři, že jsou prolévány nazmar, neboť strůjce mého trápení je už ohlodáván červy, jež si na jeho tučném těle pochutnávají jako na ztrouchnivělém dřevě larvy červotoče. Mé špičatá ouška, už déle nebudou trpět pod jeho ohlušujícím chrápáním, při němž jsem oka nezamhouřila. Ani už nebudu více pohoršena jeho mlaskáním při hltání lembasových sušenek, jež toliko podobné bylo chrochtání vypaseného vepře.

Ach můj milý i přese všechny tvé prohřešky jsem tě milovala, tak jak je jen slabá žena schopna.

Byla jsem tenkrát naivní, ale není i to důkazem ryzosti mých citů? Poblíž mé rodné vsi se potulovala banda trpaslíků, kteří chtěli zbohatnout na spekulacích se zlatem. To se ví, že zpráva o jejich příchodu mě nenechala chladnou. Již dávnou jsem nebyla nevinným děvčátkem, které by si nebylo vědomo půvabů svých kypících ňader, útlého pasu a pevného zadečku, který by leckterý gondorský jezdec s chutí poplácal.
Čím více ale mé tělo oplývalo mízami pohlavními, tím více mě sžíral neblahý osud elfské ženy. Od časů Isildura totiž s našimi muži nebylo cosi v pořádku. Celé dny se s démonickou závislostí dokázali kochat pohledem na vlastní načechranou tvář odrážející se v jezerní hladině. A na ukojení tužeb svých žen s povýšeným klidem zapomínali. Když už se našel nějaký, který okem spočinul na pohupujícím se ňadrech elfského děvčete, jež jako sladké broskve vybízí k utrhnutí, radši se dal do sepisování unylých a dlouhatánských sonetů, namísto toho aby se na svou roztouženou elfskou děvu vrhl, povalil vprostřed lipového háje a strhal z jejího chvějícího se těla sametové prádélko, chránící onu poslední výspu její cudnosti. A jako krvelačný vrk zabořil svého meče do studnice její ženskosti. Aby naše neštěstí nebylo úplné, mezi elfskými muži se jako mor začala šířit náklonnost ke stejnému pohlaví. A ta hrstka posledních mužných elfů, utekla za velkou louži ze strachu ze vzrůstajícího homosexualismu ve Středozemi.
A tak většina elfských žen byla odsouzena k truchlivému osudu doživotního panenství.

Může mi někdo vyčítat, že jsem namísto věčného marného prahnutí po uspokojení tělesných tužeb utekla s jedním z těch zakrslých trpaslíků? Ach já bláhová, uvěřila jsem těm pověstem o mužném a neotesaném apetitu trpasličího rodu.

Ač se každé ráno směle hnal do kdejakých štol a dolů, aby tam dobýval drahých kovů, při šmírování zapadlých slují ale zapomínal na důl nejcennější, jenž roztouženě spočíval vedle něj každou noc. Žel ten nechával bez povšimnutí a po lopotném dni stráveném v šachtách obrátil oči v sloup a z plných plic mě svým výsměšným chrápáním doháněl k zuřivosti. A tak poklad mého panenství musel objevit jiný zlatokop: vilný žoldák z říše neřestí – Mordoru.

Můj ubohý trpaslíků, kdyby sis hleděl dál zlata, tahal ho v plných pytlech do naší spíže a nevšímal si rytmického vrzání mé palandy, namísto toho jsi jako pominutý vrážel sekeru do mých skříní v žárlivé předtuše, že ti zde cizí skřet nasazuje parohy.

A tak jsem ti dnešní ráno ke svačině z lembasových sušenek (těch oříškových, které ti vždycky tak chutnaly) přibalila řádnou dávkou jedu na krysy.

Není snad údělem každé ženy zamilovat se do darebáka? Ach ty můj skřete, vzduch je čistý, pojď a utěš svou zkroušenou elfku!DISKUSE:
Entony Skřet:
ou.. tak tuhle nebezpečnou elfinku bych si přál do náruče i postele 🙂 O:-)

Crippled Cat: ‎*kuck kuck*
Tohle mi po ránu nedělejte… Jsem se smíchy málem udusila broskví 😀

Dovádivý Dáda: Entony, víš jak dopadl trpaslík!! 😀

Fantazeen: ale entony si myslí, že je ten skřet… a skřeti jak známo moc nemyslí 😉

Ivo Olórin Michal: Ach jo, nejtrapnější fantazácké klišé znovu útočí 🙁

Kačenka Mad Novotná: Ivo: Polovina vtipů je postavená na stereotypech…

Dovádivý Dáda: Ono na tak krátkém rozsahu lze podle mě těžko neotřele experimentovat, hlavně když jde o to, aby dějová linie a zápletka zůstala srozumitelná. Klišé mají tu úžasnou výhodu, že malým počtem slov toho dokážou více vystihnout, a pak zbývá více místa i pro lecjaké pikantnosti. A navíc ze stereotypů si lze báječně utahovat 🙂

Entony Skřet: Fantazeen: Počky jaký že skřeti nemyslí? 😛 to je hnusný antropocentrizmus… 😛 😀 😉
jen proto že k tomu nepoužíváme hlavu ještě neznamená že nemyslíme…
třeba velkým kladivem v ruce 😉 😀
ehm .. nechtěl jsem zde budit pohoršení tím že bych říkal čím bychom ještě mysleli… ale budil bych vúbec pohoršení? 😛 😉

Fantazeen: Entony: jsi mezi fantazáky a fantazačkami… takže nee, nebudil 🙂

Michal Kára: Dobrý 😀 Akorát mi příjde, že se občas autor(ka) do těch vzletných formulací trochu zaplétá 🙂

Dovádivý Dáda: ‎“autor(ka)“ 😀 😀 ale já nejsem genderově nevyhraněný trpaslík…

Líbí se mi:
Sdílej:

Odpovědět