3 Srp 2011

I. diskuze: Kde diskutovat příště?

Vložil/a: Jutwen | V kategorii: Diskuse |
avatar

Jaký máte pocit z právě uskutečněné diskuze? Myslíte si, že je Facebook vhodná platforma pro diskutování? Kde byste se rádi potkali příště? Na Skype? V čajovně?
DISKUSE:
Terez Carmen Kvapilová:
V čajovně by to bylo fajn, kdybych byla z Brna 🙂 Jinak třeba i jen textově na skype 🙂 Reakci si člověk přečte hned, je to rychlejší system komunikace 🙂

Entony Skřet: Mne osobně fejsbuk naprosto vyhovuje… nemusím nikam běhat… a jak jsem říkal skype pro mne nepoužitelné… samo by mohla být mailová konference na pandoře nebo irc konference.. možností je tolik.. ale facebook mně osobně vyhovuje. mužeme se tu sejit bez ohledu na vzdálenost.. elektronické dokumenty se dají také přikládat… je to pohodlné… nicméně ani osobní diskuse mi nevadí.. jen bude nutně omezená počtem lidí jež se mužou zučastnit a také možnými osobními antipatiemi které muže elektronické medium tlumit…

Entony Skřet: carmen: jo textově na skype bych mohl i já..

Ivo Bonhart Nepeřil: Já si myslím, že to byla prostě civilizovaná diskuze, kterou si může spousta lidí přečíst, získat informace, zamyslet se nad tím, co četli…a o to šlo. 🙂
Podle mě FB vhodná platforma je (a to jsme starý odpůrce sociální sítě). Někdo má FB, někdo Skype, někdo ICQ…ale FB musím připustit že je prostě na tohle dost dělaný a hlavně rozšířený.
A tedy i pro příště bych byl právě pro FB…fyzicky to je pro x lidí nedosažitelné a s nějakou celoČRkonferencí pro blaho dřeváren na mě nechoďte (toho se zásadně neúčastním, na odborné přednášky můžu chodit na fakultu)…kdežto tady je nás víc než dost. Kdo mluvit chce, může, kdo nechce, nemusí…konec konců, nikoho tu neodsuzujeme k smrti, je to jen diskuze (kdo chce, zapojí se). 🙂

Jeňík Galli Gallasovéch: je to dobry zpusob a caj u toho lze pít také 😀 skype nevedu

Vanda Vrubelová: čajovna! ale jinak díky za diskuzi, ačkoli jsem se aktivně nezúčastnila, moc ráda jsem si to početla 🙂 zajímavé názory!

Vít Michael Krejčí: No, jak tak koukám tak většina lidí je tu z Brna (někteří ne, ale bez oběti není vítězství), takže jsem spíš pro živou diskuzi v nějakém lokále v Brně. Bude tam ovšem muset být dost místa pro pasivní pozorovatele (mě:)

Jaroslav Roslav Voves: Psaná debata tady má několik výhod:
– je zdokumentovaná
– nemluví x lidí najednou, všem je rozumět
– … 😀

Šotisko Šotek Šotkis: No, a co se dohodnout na nekterem konkretnim terminu a diskuzi spachat treba po FB. Ale nebylo mi prijemne cist diskuzi o MoLu, kdyz jsem pred 15 minutama o Fantazeen nic nevedel. Takze je nejaky termin ktery by nam vsem vyhovoval?

Fantazeen: Šotek: členové a příznivci MoLu pozvánku dostali, s Mealtinerem jsem mluvila dnes odpoledne a přemlouvala ho, aby se zúčastnil… jinak bych nechala tuhle diskuzi trochu odležet a pak se může hlasovat o dalším způsobu diskuze a případně vybrat další termín.

Líbí se mi:
Sdílej:

Odpovědět