24 Led 2017

Domesticon 2017

Vložil/a: admin | V kategorii: Pozvánky |
avatar

Máj, lásky čas, je ještě docela daleko, zatímco duben, čas Domesticonu , už pomalu klepe na dveře a jinam! Přijeďte se proškolit v zásadních tématech lidského bytí – udržte krok se zajímavými poznatky z perspektivních oborů: literatury, historie, mytologie a magie. Na vlastní kůži zažijte jedinečnou atmosféru papučářského conu v srdci Vysočiny. Užijte si neotřelé Půlnoční překvapení, raníček a kvíz o mlsné ceny. Zahrajte si deskovky, zaposlouchejte se do hudby, pochutnejte si na večeři v některém z místních věhlasných podniků. Možná přijde i temný mág nebo alespoň Apokalypsa!


Šestý Domesticon očekávejte
7.- 9. 4. 2017,
jako vždy v budově
ZŠ Štáflova
v
Havlíčkově BroduZajímá vás, kdo by vyhrál souboj středověkého obrněnce a samuraje? Jaké fantasy klenoty se dají vylovit z hlubin a mělčin zapomnění? Jak udělat z vlka čivavu a z Draculy Edwarda Cullena? A co na to braková literatura? To (a nejen to) všechno se na Domesticonu dozvíte!

Nejaktuálnější informace, program a přihlášku najdete na našich stránkách: http://domesticon.smeagol.cz, případně na našem Facebooku. Dotazy ochotně zodpovíme tamtéž nebo na e-mailu: domesticon@seznam.cz

Těšíme se na vás!

PS: Facebookovou událost najdete zde: https://www.facebook.com/events/835039069933063/

Líbí se mi:
Sdílej:

Odpovědět