17 Lis 2011

Kupředu Levá…

Vložil/a: Bonhart | V kategorii: Různé |
avatar

Takže, anketu už jsme tu měli pěkných 5 dnů, zahlasovalo 40 lidí a tudíž, co nás v blízké době čeká a nemine, dejme se do práce:

1) Fantazeen vyhlašuje detektivní pátrání po Koblihovém videu z Pohádky! Asi takhle, sice nevím co to je, ale chtěli jste to a zní to dobře, tak se snažte.:-D Vítěz bude vyhlášen znalcem internetu (věřím, že to fakt existuje a někde to tam bude). O:-)

2) Brzy vydáme reportáž z Historického plesu v Zábřehu, čekáme jen na fotky. 🙂 Mimo to ale pokud jste sami absolvovali nějaké ty zajímavé akce, nestyďte se, dejte nám vědět a my třeba pak vaše zkušenosti vydáme (materiály posílat Bonhartovi, on si s vámi pak pokecá, co a jak). 🙂

3) Máte něco, co byste chtěli říct? Něco, co sice není přímo reportáž, ale myslíte si, že to má svou fantazáckou hodnotu? Filozofickou či materiální? Chcete zhodnotit kulturu na dřevárnách nebo nám dát ideální návod na výrobu meče? Pište (materiály posílat Bonhartovi, on si s vámi pokecá, co a jak).

4) Chystáme se rovněž v blízké budoucnosti vyhlásit, jak jste si přáli, další kolo literární soutěže, můžete začít přibrušovat pera a sbírat inspiraci.:-)

Rovněž bych tímto rád vyhlásil, že, ač to může nějakou dobu trvat, bych rád, aby Fantazeenu vzniklo přinejmenším jakési internetové zázemí ve formě blogu či stránek, kam pak postupně začneme archivovat vše zásadní, co se tu kdy událo a upsalo, aby to nebylo zapomenuto. Tedy archivovat diskuze, články, fotogalerie, aby nám je čas, respektive FB neodnášel, nebo snad nedejbože nedošlo někdy k jejich destrukci. 🙂

Kupředu prav…ehm…levá…:-D

Líbí se mi:
Sdílej:

Odpovědět