30 Led 2013

Oslava zničení Prstenu aneb vítání jara 2013

Vložil/a: admin | V kategorii: Pozvánky |
avatar

O víkendu v druhé půli března, v rodinném kruhu tolkienistickém, přivítáme jaro, oslavíme zničení Prstenu, popovídáme si s přáteli a zapějeme mnohé písně na počest Tolkienových děl a nastávajícího jara. I procházka na Horu bude! Lapmióny s sebou!Akce tato uskuteční se ve dnech:
15. 3. – 17. 3. 2013
v prostorách základní školy Kořenského,
Praha 5 Smíchov.
FACEBOOK STRÁNKY AKCE

S sebou si určitě vezměte přezůvky (jinak budete chodit bosky), hrníček (k dispozici bude varná konvice a nějaké ty čaje), zpěvníky, hudební nástroje, lampióny a přezůvky. Přespání na místě je možné, tedy si nezapomeňte náležité vybavení a hrníček a přezůvky. A můžete přibalit nějaký ten příspěvek do TOMBOLY.

Hostinu, na podobných akcích již tak tradiční, nahradí opět klasický piknik. Každý, kdo se chce pikniku zúčastnit, nechť sám donese minimálně tolik jídla, kolik sám hodlá spořádat (a pokud možno též podobné kvality jako by sám rád jedl 😉 ), raději o něco více. Hlavním piknikovým časem bude pravděpodobně sobotní odpoledne či večer (nejspíš ještě upřesníme), kdy donesený proviant rozložíme na stoly, nicméně neorganizovaně může piknik probíhat celý víkend.

Program bude, doufejme bohatý. Již komunikujeme s uznávanými přednášejícími i slavnými umělci. Máte se na co těšit

Veškeré podrobnosti (cena, časový harmonogram, přesný rozpis programu atd.) bude postupně upřesňován.

Svou účast prosím hlaste dopředu.
Na mail: FallonTheWhite@seznam.cz

Těšíme se na Vás!
Váš elf tým (Fallon, Pertakoin, Leši)

Líbí se mi:
Sdílej:

Odpovědět