23 Čvn 2011

SeriesCon

Vložil/a: Jutwen | V kategorii: Pozvánky |
avatar

Nejdelší linií, trvající po celou dobu konání Festivalu fantazie, je SeriesCon. Její tvůrci nabízí téměř sto dvacet pořadů, od seriálové klasiky jako je Komisař Rex až po novodobý fenomén – seriály s gay/lesbickou tématikou. Také se dozvíte, jaké důvody může mít heterosexuální muž sledovat Glee. A v neposlední řadě se můžete poměřit s ostatními fanoušky, kdo z vás zná lépe Přátele nebo M*A*S*H.

SeriesCon 2011 – To pravé pro milovníky seriálů
centauri-prime.net
Program letošního SeriesConu na Festivalu fantazie najdete na http://amber.fes­tivalfantazie­.cz/…am_linie­.php?…DISKUSE:
Entony Skřet: mno u těchhle pořadů si marně lámu hlavu co mají společného se scifi a fantasy? kterými by se alespoň teoreticky měl con zabývat.

Entony Skřet: Ale je tedy fakt že FF už moc společného s cony nemá čemuž ostatně dostatečně nasvědčuje název. Nicméně s fajn lidmi a kamarady se tam stále i když čím dál méně setkat dá 🙂 takže tam pořád ještě jezdím 🙂

Fantazeen: ano, některé pořady mě na FF překvapily, ale jsou tam zřejmě proto, aby si člověk, zahlcený sci-fi a fantasy mohl odpočinout u něčeho jiného 🙂 a mimojiné to má asi přilákat lidi, kteří ještě do fantasy světa nenahlédli 🙂

Entony Skřet: jasně 🙂 přesně to to má udělat. vždyt tohle vašek pravda široce reklamuje 🙂 chci na ff co nejširší veřejnost, scifistů co by na ff jezdili není dost aby bylo ff dostatečně ziskové. tož přejme mu at se mu tohle podaří. Ovšem já si kladu otázku kolik scifistů tímhle odradí definitivně od festivalu.

Líbí se mi:
Sdílej:

Odpovědět