23 Čvn 2011

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA FESTIVAL FANTAZIE!!!!!!

Vložil/a: Jutwen | V kategorii: Soutěže |
avatar

Už jste rozbili prasátko, ale pořád ještě to není dost na to, abyste si dosyta užili na chotěbořském Festivalu fantazie? BenQ má pro vás fantastickou nabídku – soutěž o volné vstupenky!


SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA FESTIVAL FANTAZIE!!!!!!

Vymyslete nejkreativnější – slogan, básničku, říkanku, nebo jen tak něco napište – a vyhrajte volňásky na největší festival fantastiky a her v ČR!

Festival fantazie Vás provede těmi nejpozoruhodnějšími zážitky ze světa Pána prstenů, Harryho Pottera, Star Treku, Star Wars a dalších světů. Kromě fantazie na Vás čeká 40 konzolí, turnaje a nejžahavější novinky ze světa her. Více informací naleznete na www.festivalfantazie.cz

Pravidla soutěže: BenQ ocení pět z Vás, kteří nám zašlou své vytvořené texty s použitím klíčových slov: BenQ, festival, Chotěboř, Jean Luc Picard, monitor. Všechny příspěvky zveřejníme na zeď:
www.facebook.com/BenQCeskaRepublika a výherci se stanou fanoušci s největším pozitivním ohlasem. Maximální délka textu je 600 znaků včetně mezer. Soutěžní odpovědi zasílejte na adresu soutez@pram.cz do 29. června 2011, 14:00 hod. Vyhlášení vítězů proběhne 29. června 2011 v 15:00 hod.

CENY:
1. cena – volná vstupenka na 10 dní
2. cena – volná vstupenka na 8 dní
3. cena – volná vstupenka na 6 dní
4. cena – volná vstupenka na 4 dny
5. cena – volná vstupenka na 2 dny

Více na:
https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0B_u-oi1WyWpVYTc5YjgxOTUtOWZlMi00NmQ3LWFlMzMtNjBjMTg4NzhlNjVk&hl=en_US
Od: BenQ Česká Republika

Líbí se mi:
Sdílej:

Odpovědět