4 Srp 2017

Vienna Comic Con.

Vložil/a: admin | V kategorii: Pozvánky |
avatar

Hvězdy komiksu dorazí na Vienna Comic Con
Na vídeňském výstavišti se 18. a 19. listopadu uskuteční třetí ročník VIECC Vienna Comic Con. Letos bude nabitý hvězdami ze světa komiksu, filmu, televize, cosplay, anime a manga.

Hlavní hvězdou bude Benedict Wong (Doctor Strage či nejnovější Avengers. Infinity War, který do českých kin přijde na jaře příštího roku). Můžete zde ale potkat i Sebastiana Rochého (Balthazara z Lovců duchů a Mikaela Mikaelsona z Upířích deníků) nebo Charlese Martineta, který dal hlas Super Mariovi.

Všichni fanoušci komiksů se můžou těšit například na Scotta Snydera. Scott stojí za Batmanem, American Vampirem, Bažináčem (Swamp Thing) a za komiksem Superman Nespoutaný (Superman Unchained). Komiksy tohoto věhlasného autora se pravidelně objevují v DC Comics a Image Comics Universes. Do Vídně se v listopadu vrátí Emanuela Lupacchino. Emanuela, která se na VIECC již objevila v minulosti, spolupracuje s Marvel Comics, Valiant a DC Comics a pravidelně se podílí na komiksech X-Factor, Thor God of Thunder, Ghost Rider, Catwoman, Wonder Woman a Batman & Robin. Přijede také Adi Granov, který je známý díky komiksům Iron Man, X-Men, Spider Man, Kapitán Amerika (Captain America) a mnoha dalším s marvelovskými hrdiny. Na VIECC v listopadu přijede v neposlední řadě také Chris Giarrusso, muž, jenž stojí za grafickým zpracováním příběhů The G-MAN Super Journal, The G-MAN Web Comics a také za několika Mini Marvels Comic Strips.
Dorazí i hvězdy cosplay, jako Liui Aquino, Lux Cosplay nebo Aigue-Marine.

Zakoupit si vstupenky a dozvědět se více informací o akci můžete na www.viecc.com.

Líbí se mi:
Sdílej:

Odpovědět