29 Čvn 2011

Z Dračího doupěte 2 má tester rozporuplné pocity

Vložil/a: Jutwen | V kategorii: Rozhovory |
avatar

‎“Celkově je to pěkná blbost… Ale určitě si plánujeme DrD 2 koupit,“ říká o první verzi právě vycházejícího Dračího doupěte 2 tester Honza. Hra, kterou si můžete předobjednat na stránkách nakladatelství Altar, bude pokřtěna na GameConu. Rozhovor níže přináší dojmy ze začátku testování, kdy byla hra ještě v plenkách, ale kdy už byly položeny první základy nové herní mechaniky.

Dračí doupě, první česká stolní RPG, se dočkalo dalšího sourozence – pokřtěn bude 23. července na GameConu. DrD 2 si můžete předobjednat od 21. června na stránkách nakladatelství Altar, které nabízí i různé slevy a výhody. Po Dračím doupěti Plus přichází na svět nová verze hry, jejímž klíčovým konceptem je, že hráč vždy dokáže při svém snažení uspět. „A to i navzdory neúspěchu v hodu kostkami, když ovšem přistoupí na cenu, kterou za to musí zaplatit,“ popisuje „jeden ze základních filozofických kamenů“ spoluautor nového DrDa Peter Kopáč. Jak se na tuto novinku dívá Honza Pospíšil, tester první verze?


Pro zachování autentičnosti výpovědi zvolila autorka printscreen rozhovoru s testerem po Skype. Tímto se omlouvá za sníženou kvalitu snímku.DISKUSE:
Peťa Sammet Vinklářová: typickej Póša 😀

Fantazeen: nic jiného jsem od něj nečekala 😉

Líbí se mi:
Sdílej:

Odpovědět